Środa II tygodnia Adwentu

OGŁOSZENIE PARAFIALNE - 30.07.2022

  1. Rozpoczyna się miesiąc sierpień, miesiąc trzeźwości.
  2. We wtorek w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego Porcjunkuli.
  3. We czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, prezbitera, patrona kapłanów.
  4. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania do Bożej służby. Pierwszy piątek miesiąca, wynagradzamy za grzechy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.00, pierwsza sobota miesiąca, wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi, wyjazd do chorych od godz. 8.00, wieczorem Msza św. Połączona z Nabożeństwem Fatimskim, pierwsza niedziela miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  6. Intencje.
  7. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy. Życzymy dobrego tygodnia.

 

Intencje Mszalne 01.08.2022 - 07.08.2022

PONIEDZIAŁEK:

Godzina 7.00    

1. Zmarły Aleksander Zajdel od wujka Janka z rodziną.

 

Godzina 18.00    

1. Dziękczynna w 45 rocznicę urodzin syna Tomasza z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, dary Ducha Świętego od rodziców.

2. Zmarły Antoni Adamski od szwagra z rodziną.

WTOREK:

Godzina 7.00    

1. Zmarły Aleksander Zajdel od Anny i Piotra z dziećmi.

 

Godzina 18.00

1. Zmarły Antoni Adamski od szwagierki Zofii.

2. Zmarły Andrzej Sowiński od pracowników Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Szpitala w Brzozowie.

ŚRODA:

Godzina 7.00

1. Zmarły Aleksander Zajdel od siostry Zofii.

 

Godzina 18.00

1. Zmarła Kazimiera Maj.

2. Zmarła Stefania, Jan i zmarli z rodziny.

CZWARTEK:

Godzina 7.00

1. Zmarły Aleksander Zajdel od siostry Stanisławy z mężem i dziećmi.

 

Godzina 18.00

1. Zmarły Antoni Adamski od żony Barbary.

2. Zmarła Krystyna Barbara od Grażyny Adamskiej z rodziną.

PIĄTEK:

Godzina 7.00  

1. Zmarły Aleksander Zajdel od emerytów Szkoły Podstawowej w Grabownicy.

 

Godzina 18.00

1. Zmarły Adam Żaczek.

2. Zmarły Karol Zgłobicki.

SOBOTA:

Godzina 7.00

1. Zmarły Aleksander Zajdel od kuzynki Wandy Mroczka.

 

Godzina 18.00

1. Zmarły Józef Mleczko od żony i dzieci z rodzinami.

2. Zmarły Bronisław Oleniacz od wnuków i prawnuków, zmarły Janusz Florczak od kuzynostwa.

3. Zmarły Zbigniew i zmarli z rodziny.

NIEDZIELA:

Godzina 8.00

1. Dziękczynna w dniu urodzin za dar życia zmarłej Joanny Korfanty.

 

Godzina 9.30

1. Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Małgorzaty i Macieja o dar Bożego błogosławieństwa opiekę Matki Bożej od rodziców.

 

Godzina 11.00

1. Zmarły Konrad.

2. Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Renaty i Krzysztofa o dar Bożego błogosławieństwa, opiekę Maryi.

 

Godzina 16.00

1. Zmarła Jadwiga, Stanisław Adamscy.