Sobota XVI tygodnia Okresu Zwykłego

swiety jozef

Parafii Grabownica patronuje św. Józef.

Módlmy się za Jego przyczyną :

Święty Józefie, miłośniku Jezusa i Maryi, uproś mi tę łaskę, abym coraz goręcej, z całego serca kochał Twego przybranego Syna i Jego Dziewiczą Matkę. - Święty Józefie uproś mi łaskę, abym tak jak Ty umiał łączyć życie czynne z głębokim życiem modlitwy. - Święty Józefie, szczęśliwy Opiekunie Jezusa i 9aryi Niepokalanej, przez swoją czystość strzeż mojej czystości. - Święty Józefie, Patronie wahających się w wyborze, ratuj stojących nad przepaścią zła i oświecaj powołanych do służby Chrystusowej. - Święty Józefie, któryś błogo skonał na rękach Jezusa i Maryi, uproś mi łaskę szczęśliwej śmierci. Niech Jezus i Maryja towarzyszą mi w chwili konania, a ostatnimi moimi słowami niech będą najsłodsze imiona: Jezus, Maryja, Józef. Amen.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 16.06.2024

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. O godzinie 18.00 Msza św., następnie nabożeństwo.

2. Msze święte w dni powszednie tylko popołudniu o godz. 18.00.

3. Dzisiaj zapraszamy na spotkanie z poezją graboszczanki Heleny Romianowskiej Szkoła Podstawowa w Grabownicy Starzeńskiej godzina 15.00 (sala gimnastyczna).

4. W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych naszej SP.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów wraz z rodzicami. We środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

6. W piątek o godzinie 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Msze św. dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny. Następnie udamy się do szkoły.

7. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego codziennie od godz. 17.30.

Intencje Mszalne 17.06.2024 - 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK:

Godzina 18.00

1. Zm. Anastazja

2. Zm. Zbigniew Zajdel od brata Dominika Zajdla

WTOREK:

Godzina 18.00

1. Zm. Wincenty w 3 rocznicę śmierci

2. Zm. Krystyna w 14 rocz. śmierci oraz zm. Zofia i Bronisław

ŚRODA:

1. Zm.Czesław i Zdzisław Piś

2. Zm. Mieczysława, Katarzyna i Jan Woźniak